גם אתם מרגישים פער בין המקצועיות שלכם לבין מה שאתם מרוויחים?
כל הזמן לחוצים בעבודה וחיים במתח שהעסק לא יצליח? שלא תקודמו בעבודה?
מפחדים להיכשל? לא מרגישים בטוחים בעצמכם?

עצרו.

הגיע הזמן לשחרר את כל מה שמעכב אתכם.
הגדילו רווחיות והתחילו לצמוח כבר עכשיו.

Satya 4 Business

אימון מסוג זה מתאים לאנשי עסקים, מנהלים או בעלי עסקים אשר מבקשים להגשים מטרות עסקיות ספציפיות אאימון עסקי, Satya 4 Businessו להתפתח ולהצליח ברמה העסקית, הניהולית והמקצועית.

מטרת המודל הייחודי לאימון עסקי בשיטת סאטיה, הינה להעניק למתאמן את החופש מחסמים ומגבלות אישיים כדי להצליח להביא לתוצאות יוצאות-דופן בעסקים. אימון זה מאבחן וממקד את שיטות הניהול וקבלת ההחלטות של המתאמן ומזהה מה מונע ממנו לפרוץ קדימה. בעזרת קילוף יסודי של חסמים ומגבלות כגון פחד מכישלון, חרדות, מתח ולחץ, חוסר ביטחון עצמי ועוד – אנו מאפשרים למתאמן לפרוץ את תקרת הזכוכית שלו ולהצליח להגשים מטרות מוגדרות ולעמוד ביעדים עסקיים.

כל איש עסקים הוא גם אינדיבידואל הרוצה משמעות, השפעה ותכלית לחייו. למרות ההתעסקות היומיומית של אנשי עסקים עם מכירות, מערכי שיווק, תחרות, מחקרי שוק ועוד, החוויות שעוברות על האדם הן אישיות: פחד, כעס, מצוקה, לחץ, קושי, תסכול וכדומה. מדוע איננו מתייחסים לרובד האישי בחייהם של אנשי עסקים?

הפילוסופיה הסאטית רואה את כישלונם של מנהלים / אנשי עסקים רבים כתוצאה של התעלמות החברה מהרובד האישי בתוך מערכות עסקיות. ישנה הלימה מלאה בין חייו האישיים של איש עסקים לבין אלו המקצועיים, בתחום הרגשי והחושי. יחסיו עם אנשים, יחסו לכסף, לצוות, לערכים ולמיומנויות הקשבה – כל אלו באים לידי ביטוי בחייו האישיים והמקצועיים כאחד.

לכן העבודה על שחרור מהרגלים, התניות והתנהגויות הרסניות כלפי הסובבים, תורמת לצמיחתו של איש העסקים כאדם ובאופן רוחבי משפיעה גם על משפחתו, סביבתו ועבודתו. היכרותו של אדם את עצמו הינה מפתח להיכרותו את העולם בו הוא חי, ומאפשרת לו להתמודד עם חייו ברגישות, נינוחות ובתרומה.

מה תשיגו באמצעות האימון?

 • האימון מביא להפחתת לחצים
 • מקנה לכם מיומנויות פיננסיות, ניהוליות ועסקיות
 • מאפשר לכם להשתחרר מהפחדים שמעכבים אתכם ולחזק את הביטחון העצמי שלכם
 • מלמד אתכם לנהל את זמנכם בצורה אפקטיבית
 • והופך את העסק שלכם לרווחי יותר ולמקור לשלווה כלכלית
עדויות והמלצות של לקוחות שעברו את תהליך האימון.

איך זה עובד?

תהליך האימון מורכב מסדרה של שיחות המתקיימות פנים אל פנים, שמטרתן לאפשר לך לצמוח ולהגיע לתוצאות יוצאות דופן בעסקים, ולהוציא את המיטב מהאנשים הסובבים אותך.

1. שלב היכרות ראשוני

את האימון נתחיל בפגישה של שעתיים, במהלכה יתקיים תיאום ציפיות בינינו. המתאמן יציג את הציפיות שלו מתהליך האימון וממני כמאמן, וכן יציג את העסק. כך ניצור את יחסי העבודה בינינו.

2. אבחון מקיף של העסק

14-7 מפגשים של שעה / שעתיים כל אחד, אשר במהלכם נאפיין את התמודדותו והתנהלותו של בעל העסק בכמה תחומים:

 • תחום ההתמודדות ואופן קבלת ההחלטות – מי אתה במצבי לחץ? איך תתנהג בעת משבר, או מצב בלתי צפוי?
 • תחום ההוויה – מי אתה כמנהל/ עובד? איך אתה מתקשר עם אחרים, מהן מערכות היחסים המשפיעות על הפעילות בעסק?
 • התחום הפיננסי – מהי המציאות העסקית שלך? האם ההתנהלות הכספית של העסק תומכת ברצונך להצליח כלכלית?
 • תחום הכיוון – נברר מה אתה רוצה, מה הכיוון אליו אתה הולך, מהם החזון והערכים שלך בראייה רחבה קדימה?

במפגשים נתייחס באופן מיוחד לחזון של בעל העסק, נגדיר את היעדים העסקיים והמקצועיים שלו ונזקק את המטרה המהותית של העסק, מלבד רווחים והצלחה כלכלית.

נסיים את השלב הזה בפגישת סיכום של שעתיים במהלכה נתבונן בתוצאות, נבחן כיווני עבודה אפשריים, ובסופה אגיש לך תכנית עבודה של אימון עסקי לקראת השלב הבא.

מספר השעות הכולל לביצוע השלב הראשון הוא 16-12 שעות.

3. אימון עסקי

שלב זה משלב אימון אישי על בסיס הנושאים שהחלטנו להתייחס אליהם בסיום השלב הקודם.

במהלך שלב זה אנו למעשה מסירים את החסמים האישיים המונעים מן המתאמן להצליח יותר, להרוויח יותר ולהתפתח מבחינה מקצועית. מטרת השלב הזה הינה לצמצם את הפער בין איך שאנחנו תופסים את עצמנו לבין המציאות, ולהתחיל לקבל החלטות עסקיות באופן שליו, נינוח ומאוזן יותר עם המציאות. ככל שהמתאמן קרוב יותר “לקרקע” כך יש לעסק פוטנציאל גדול יותר לפרוץ קדימה ולגדול.

האימון העסקי מבוסס על תכנית האימון המותאמת שנבנתה בשלב הקודם, ובעזרת שאלות מוכוונות והקשבה מעמיקה נתחיל לשחרר התניות מעכבות ופחדים הרסניים, ונבנה צעד צעד את השלבים הנחוצים להתפתחות וצמיחה של העסק הכוללת:

 • יצירת מסד נתונים המשרת את העסק
 • בניית תשתיות להתנהלות היוצרת בהירות בעסק ולמידה מעשית ע”י התנסות
 • פיתוח תשתית ארגונית ופיננסית כבסיס לתכנון ובקרת תהליכים ותוצאות, והטמעתם בעסק / בארגון

תהליך אימון עסקי אופטימלי נמשך כשנה עד שלוש שנים.

עם סיום השלב הזה, לומד המתאמן לחוש שלם וטוב יותר עם עצמו, מעניק לעצמו מיומנויות פיננסיות, עסקיות וניהוליות ופותח לעצמו את הדלת להצלחה כלכלית.

מוכנים לשנות את המציאות שלכם ולהצליח יותר?
אני כאן בשבילכם. צרו קשר