מאמן לפרוץ גבולות

שמי ירון שור ואני מאמן אנשים להשיג יותר מהחיים שלהם, מהעבודה שלהם ומהזוגיות שלהם.

 

אתם מוכשרים, מרגישים שיש לכם כל-כך הרבה לתת ועובדים קשה - אז למה אתם לא מצליחים לפרוץ קדימה?

הבעיה היא, שהרבה מאתנו מוקפים בכל-כך הרבה עומס, לחץ להרוויח יותר, לפרנס את המשפחה, למכור יותר - עד שאנחנו לא מצליחים לממש את הפוטנציאל שלנו, לא בחיינו האישיים וכתוצאה מכך גם לא בעבודה וביחסינו עם הסובבים אותנו.

אני מאמין שהחופש להצליח ולממש את עצמנו בחיינו האישיים ובעסקים, נובע מהתמודדות נכונה עם עצמנו ועם הסובבים לנו. וזה בדיוק מה שאני עושה עם המתאמנים שלי - מאמן אותם לפרוץ את כל הגבולות על-ידי התבוננות פנימה ושחרור ממה שמעכב ומפריע להם.

 

מי אני, ואיך אני יכול לעזור לך?

אני מאמן עסקי, אישי וזוגי בשיטת סאטיה, מנחה סדנאות ומעביר הרצאות לחברות, ארגונים ומוסדות.

מעבר לניסיוני כמאמן מזה 11 שנים, אני בעל תואר בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, ומביא איתי ניסיון של 20 שנה בתפקידי ניהול. מתוכם ניהלתי שש שנים שלוחה של אוניברסיטת TVU מלונדון, ובמשך כשבע שנים שימשתי כמזכ"ל של מפלגה מרכזית בארץ. אך לאחר קריירה של 20 שנה בתפקידי ניהול שונים, חזרתי לשאיפה מוקדמת וחזקה שלי עוד מגיל צעיר - לעסוק באימון.

התאהבתי באימון עוד כשהיה עולם הקואצ'ינג הישראלי בחיתוליו, וחיפשתי במשך הרבה שנים מקום להתמחות בתחום, אבל מה שגרם לי סופית לעסוק בו היה היכרותי עם בית הספר Emotion - בית הספר להוויה, הקשבה וטרנספורמציה.

בזכות ההשראה הרוחנית של המייסדת והמדריכה של בית הספר, נטאלי בן דוד, ובזכות שיטת הסאטיה המעמידה יחסים לפני תוצאות, הבנתי שזה המקום בו אתמחה כדי להגשים את החלום שלי לעזור, ללוות ולתמוך באנשים.

והיום

כיום אני מאמן נשים וגברים המבקשים לממש את עצמם בצורה משמעותית ולהביא לתוצאות יוצאות-דופן בעבודה, בחייהם האישיים וביחסם עם הסובבים אותם.

הערכים שמנחים אותי בחיי בכלל ובעבודתי עם מתאמנים בפרט הם אהבה לזולת, יושר, חמלה, נדיבות, שותפות ותרומה לאחרים. ההתפתחות והצמיחה של לקוחותיי הינה כהתפתחות וצמיחה שלי עצמי.

ההצלחה המרשימה של לקוחותיי מדברת בשם עצמה - לחצו כאן לראות עדויות והמלצות.

למה להתאמן דווקא איתי? זו שאלה מצוינת

בכמה מילים - השילוב בין הידע העסקי לבין האימון האישי.

מעבר ללימודיי וניסיוני בתחום האימון האישי, הערך המוסף שאני מביא ללקוחותיי הוא 20 שנה של ניסיון וידע של ניהול בכיר בארגונים, אשר מאפשרים לי להבין לעומק את האתגרים, הקשיים והמצוקות הייחודיות איתם מתמודדים בעלי עסקים ומנהלים. כל אלו לימדו אותי לשאול בדיוק את השאלות הנכונות, ולהביא את המתאמנים להצלחות מדהימות, בכל התחומים.

במילים אחרות:

אני יכול לעזור לך לפרוץ את הגבולות שעוצרים אותך מהצלחה, ולאפשר לך להשיג ביטחון עצמי, שלווה כלכלית, שמחת חיים, יחסים חיוביים ומניבים עם הסובבים לך ושקט נפשי.

רוצים להתחיל לשנות את המציאות שלכם כבר עכשיו?

לחצו לאימון עסקילאימון אישי ולאימון זוגי כדי ללמוד על סוגי האימון.